Baskısız Tişörtler Nasıl Olur?

Baskısız tişörtler düz, sade ve üzerinde herhangi bir baskı veya desen bulunmayan tişört modelleridir. Bu tişört modelleri kadınlar tarafından da tercih edilse de günümüzde sadelik ve rahatlık açısından erkekler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Farklı renk ve modelleri bulunan bu tişörtlere alışveriş sitelerinden veya mağazalardan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yazın sıkça tercih edilen bu tişört modelleri kişiyi terletmeyip serin tutması açısından da oldukça önemlidir. Şimdi sırasıyla baskısız tişört çeşitlerine bir göz atalım.

V Yaka Baskısız Tişörtler

V yaka baskısız tişört türleri oldukça rahat bir türdür. Boğaza baskı yapmayan bu tişörtler sizi rahatsız etmez. Bu özellikleri sebebiyle v yaka baskısız tişört her koşulda giyilebilir bir yapıya sahiptir. Özellikle siyah ve beyaz renkleri kişilerde çok şık görünmektedir. Baskısız v yaka tişörtleri takım elbise altında dahi giyebilirsiniz. Bunun yanı gömleklerinizin altına da v yaka baskısız tişört giyebilir, gömleğinizin düğmelerini açık bırakabilirsiniz. Son zamanların modası olan v yaka baskısız tişörtler, özellikle fit olan erkekler tarafından şık görünümü nedeniyle sıkça tercih edilmektedir. Boğazı sıkmaması nedeniyle spor yaparken de giyilen v yaka baskısız tişörtler, spor esnasında hem rahatlığıyla hem de sizi sıkmamasıyla avantajlı durumdadır.

Yuvarlak Yaka ve Polo Yaka Baskısız Tişörtler

Yuvarlak yaka baskısız tişört en çok tercih edilen türdür. Yine v yaka baskısız tişörtte olduğu gibi erkekler tarafından şık görünümü sebebiyle çokça tercih edilmektedir. Standart yaka olarak da adlandırılan yuvarlak yaka, boğaz kısmının bir çember şeklinde olduğu türdür. Bu yaka türü v yakanın aksine sizi bazı durumlarda sıkabilir. Bu anlamda v yakanın daha rahat olduğunu söyleyebiliriz. Bu tişört modeli her vücut için uygundur.

Polo yaka baskısız tişört türleri aslında başlı başına klasik bir tişört modelidir. Bu model ismin İngiltere elitleri tarafından çokça oynanan polo isimli oyundan almıştır. Bu modelin yakası v yaka gibi bir açıklığa sahiptir. V yakadan farklı olarak yakaya sahip olan bu modelin yakası, kenarlara doğru açılan, kesik yakadır. Genellikle düğmeli olan bu tişört modelinin düğmesiz çeşitleri de mevcuttur. Şimdi sırada bu tarz baskısız tişört modellerinin nasıl alınması gerektiğine bakacağız. Bunlardan en uygun olanı toptan baskısız t-shirt almaktır.

Toptan Baskısız Tişörtler

 Az önce de söylediğimiz gibi baskısız tişörtler sıkça tercih edilmektedir. Peki bu baskısız tişörtleri tek tek mi almak mantıklıdır yoksa toptan mı? Piyasada sürekli olarak tek başına ürünler alınsa da toptan baskısız tişört her zaman daha ekonomik ve avantajlı olmuştur. Toptan yapılan satışlarda firmalar mutlaka belirli bir indirim uygulamaktadır. Bu nedenle kişinin kendi zevkine göre beğendiği baskısız tişört modelini toptan alması daha mantıklı olacaktır. Firmamız bu konuda size çok iyi fırsatlar sunmaktadır