Polo Yaka Tişört Ve Promosyon Fiyatları


Organizasyon ve tanıtım fuarları gibi bir çok alanda kullanılan tişört eskiden günümüze gelen en yaygın iş elbisesi ve reklam aracı olarak görülmektedir. İş hayatınız ve çalışma arkadaşlarınız tarafından kullanım konusunda büyük bir kolaylık sağlayan tişörtler bisiklet yaka v yaka ve polo yaka olmak üzere genel olarak üçe ayrılır. İşyerlerinde çalışanlar üzerinde hemen hepsi çalışılan iş koluna göre değişiklik göstererek tercih edilmektedir. Bizler toptan promosyon tişört üretimi ile sizlerin bu ihtiyaçlarınızı tedarik edeceğiniz en kaliteli ürünleri üretiyoruz. Tanıtım ve reklam amaçlı kullanabileceğiniz en uygun maliyet ile en kaliteli tişörtleri sizler için imal ediyoruz

Toptan Polo Yaka Tişört Fiyatları

Kaliteli kumaşlar kullanarak sizlerin uzun süre kullanımda bile rahat edeceğiniz ürünleri sizler için üretiyoruz. Üretmekte olduğumuz promosyon polo yaka tişört fiyatları adet üzerinden belirlenmektedir. Seçmiş olduğunuz adet ne kadar fazla olursa sizler için ödeyeceğiniz miktarda kademeli olarak düşecektir. Tasarımı kumaşı bakımından maliyet fiyatı bir nebze diğer modellere göre fazla da olsa bu fiyat sizler için düşecektir. Yine bu model tişörtlerin fiyatları kullanılan modeller tasarımlar tercih edilen kumaş kalitesinin yanı sıra üzerine kendiniz yada üretici firmalar üzerinden uygulayacağınız reklam logo ve tasarımlara göre de değişiklikler göstermektedir. Bizler sizlerin işyerlerinizin ve çalışanlarınızın en memnun kalacağı tişörtleri tasarım, reklam ve baskısı aşamasında da sizlerin hizmetindeyiz.

Ucuz Tişört Modelleri Ve Baskı Fiyatları

Oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan tişört modellerimiz ucuz tişört baskı fiyatları ile reklam ve tanıtım işleriniz için açılış promosyon dağıtım gibi her türlü ihtiyaçlarınızda çözüm oluyor. Ürün çeşitliliğin fazla olmasının yanı sıra seçtiğiniz model ve belirlediğiniz sayıya göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken bir önemli nokta ise baskı kalitesidir. Bizler en kaliteli baskıyı sizler için en uygun maliyet ile üretmekteyiz. Kullanım deformasyonu ve baskıyı etkileyecek dışarıdan bir müdahale olmaksızın uzun süre kullanım memnuniyeti ile sizlere en ucuz tişört baskı fiyatı ile hizmet vermekteyiz. Baskı kalitesi en son teknoloji cihazlar ile arttırılmış olup daha uzun süre kalıcı olması sağlanmaktadır.